Mixit predstavuje svoje hity na nový školský rok – obľúbené produkty v baleniach po jednom na desiatu!


463   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
školský rok MIxit

Nový školský rok je tu a Mixiťáci sú naň výborne pripravení! Tentokrát sa rozhodli uľahčiť proces výberu desiaty pre školákov. Zobrali obľúbené lahôdky Mixit a zabalili ich pekne po jednom kuse, aby školáci mali svoje desiaty pestré a neomrzeli sa im ani za celý rok. Na výber je rovno päťdesiat rôznych lahôdok, ktoré sú vymerané presne na jedny raňajky alebo desiatu.

Školský rok s desiatami Mixit!

Mixit ponúka širokú škálu ideálnych kandidátov na desiatu pre malých i veľkých školákov. Vďaka obľúbencom, ktorý sú po novom k dispozícii po jednom kuse, príprava desiaty už nemôže byť jednoduchšia. Nie je totiž vôbec žiadna. Či už si vyberie školák maškrtenie v podobe Crème boule, chrumkavého vrecúška alebo kompaktnej Mixitky, rodičia môžu byť pokojní – túto desiatu za radiátor nestrčia!

mixitka

Malý chutný zázrak!

Lahodné Crème boule sú krémové guličky, ktoré skrývajú pod vrstvou datlí zamatový lieskovoorieškový krém a to všetko bez palmového oleja a bez chémie. Sú skvelým zdrojom energie a liekom na chuť na sladké. Všetky tri lákavé príchute (vrátane najnovšej strawberry caramel) môžete teraz kúpiť po jednom kuse, ktorý sa pohodlne vojde do vrecka akejkoľvek aktovky. 

školský rok Mixit

Cena od 0,89 €/ks. 

Niečo chrumkavé

Ak hľadáte chrumkavú desiatu, ktorá sa len tak ľahko nezlisuje v aktovke, odporúčame siahnuť po známom obľúbencovi – vrecúšku do vačku. Vrecúško plné zdravých a výživných zmesí bude školákov zásobovať energiou a vitamínmi po celý deň. V ponuke sú vrecúška s mixami orieškov, lyofilizovaného ovocia, müsli, kaší… Takže desiatová rôznorodosť zaistená!

Cena od 1,49 €/ks.

 

Potrebné palivo na koncentráciu a učenie doprajú deťom Mixitky. Tieto super-tyčinky sú bez lepku, bez laktózy a bez pridaného cukru, ale nič z toho im neuberá na lahodnosti. Vyberať môžete dokonca z 20 druhov, vrátane nevšedných kombinácií ako Datle + Figy, Kešu + Citrón alebo naopak klasiky ako je Jablko + Škorica. A kto sa rád delí, môže siahnuť po tubuse 30 MiniMixitiek v šiestich obľúbených príchutiach. 

Neprehliadnite:

zdravo žiť
7-krát zdravo žiť! Sledujte svoj jedálniček, nepodceňujte pohyb a postava aj trávenie sa zavďačia


Nový školský rok vo veľkom štýle!

A pre tých, ktorí odštartovli nový školský rok vo veľkom, Mixiťáci zobrali všetky spomínané dobroty, prihodili ešte nejaké bonusy navyše a zabalili ich do párty tubusu. Konkrétne v ňom školáci nájdu lahodnú Crème bouli – Strawberry caramel, Chrumkavú jahodu do vačku, želé cukríky Mixies s 99 % ovocnej zložky a tri rôzne zdravé Mixitky. Je to tá ultimátna kombinácia zdravého maškrtenia a kvalitnej výživy, kvôli ktorej by sa do školy vrátil hocikto. Školáci sa môžou o dobroty rozdeliť so spolužakmi alebo desiatu uzobávať v priebehu celého týždňa. 

minimixitky

Tubus dobrôt pre školákov za 8,29 €

Nový školský rok vo veľkom štýle!

A pre tých, ktorí odštartovli nový školský rok vo veľkom, Mixiťáci zobrali všetky spomínané dobroty, prihodili ešte nejaké bonusy navyše a zabalili ich do párty tubusu. Konkrétne v ňom školáci nájdu lahodnú Crème bouli – Strawberry caramel, Chrumkavú jahodu do vačku, želé cukríky Mixies s 99 % ovocnej zložky a tri rôzne zdravé Mixitky. Je to tá ultimátna kombinácia zdravého maškrtenia a kvalitnej výživy, kvôli ktorej by sa do školy vrátil hocikto. Školáci sa môžou o dobroty rozdeliť so spolužakmi alebo desiatu uzobávať v priebehu celého týždňa. Tubus dobrôt pre školákov môže byť váš za 8,29 €.

Namixujte deťom recept na skvelý školský rok s Mixit desiatami nielen pre školákov. 

 

Mixit logo

 

 

 

Viac na: www.mixit.sk