Najnabitejší adventný Mixit kalendár všetkých čias má 26 okienok! Je anjelsky krásny a čertovsky dobrý!


2268   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Adventný kalendár Mixit

Adventný kalendár. Čas veľkého odpočítavania znova prišiel…Tiež ste sa na Mikuláša tešili naposledy na základnej škole? Tak to sa po ochutnaní prvej Mixit dobroty zmení. Ako každý rok totiž Mixiťáci upiekli mikulášsku nádielku pre anjelikov aj čertíkov, kvôli ktorej sa tú básničku naučíte dokonca dobrovoľne! Okrem anjelsky krásneho a čertovsky dobrého kalendára plného dobrôt sa môžete tešiť aj na svätú trojicu mikulášskych nádielok.

Čím viac okienok, tým lepšie!

Adventný kalendár je síce jedno veľké prekvapenie, prečo však nepridať ešte napríklad dve? Ten tohtoročný ukrýva až 26 okienok a na Mikuláša i Štedrý deň si tak môžete otvoriť vždy jedno bonusové okienko navyše. Je plný najobľúbenejších stálic i noviniek, vonia po vianočnom korení, čokoláde, jablku i škorici a ukrývajú sa v ňom najrôznejšie mixy, orechy, tyčinky, Mixitelly i kaše. Každé otvorené okienko môžete navyše do kalendára vrátiť opačnou stranou a vyrobiť si tak roztomilý domček v sviatočnom dizajne. Do vzniknutých bytíkov si potom nezabudnite nalepiť aj zriadenie a obyvateľov z priložených samolepiek. Samozrejme, až keď dojete a budete mať voľné ruky. A pozor! Tento rok si môžete zvoliť aj bezlepkovú a vegánsku verziu kalendára.

Adventný kalendár Mixit

Veľký adventný kalendár Mixit, 1283 g. Zoženiete na www.mixit.sk za 58,39 €.

Tak to je nádielka!

Do mikulášskej nádielky si môžete okrem kalendára prihodiť ešte niektorý zo zobkacích mixov. A vybrať si môžete podľa toho, či je koledník anjelik alebo skôr šibalský čertík. Chrumkanie až do neba sa ozve s každou hrsťou Anjelskej nádielky. Zmes orechov poprášená a prevoňaná škoricou, badiánom, klinčekom a vanilkou vás vynesie do nebies. Vaše chuťové poháriky si budú chvíľku lebediť aj na obláčiku s chuťou karamelu. Tento mix totiž posiela samo nebo. 

Adventný kalendár mixit nádielka

Anjelská nádielka, 280 g, 7,89 €. Zloženie: Vianočné orechy z pece, pražené mandle v bielej čokoláde, jadrá mandlí pražené, kakaové vankúšiky, náplň s čokoládovou príchuťou, kokosové plátky, medový banán.

Adventný kalendár, Mixit

Kto celý rok poslúchal, nech hodí orechom! S pravým uhlím tento rok šetria aj čerti, a tak sa v Mixite rozhodli zariadiť sa naozaj originálne a po svojom. Čertovská nádielka ukrýva pekelne dobrú zmes orechov a niektoré sú zabalené do horkej čokolády tak poctivo, že by ste ich od normálneho uhlia skoro nerozoznali. Pod kotlom chuťovým pohárikom zakúria aj plátky banánu obalené v mede a vlašské orechy v čokoláde a škorici.

Neprehliadnite:

Mixitea, seniori
Osvieženie Mixitea: bylinné ľadové čaje, ktoré povzbudia unavenú myseľ a dodajú energiu i potrebný esprit

Čertovsky chutné…

Čertovská nádielka, 350 g, 9,59 €. Zloženie: Mandle v horkej čokoláde s čiernym prachom, jadrá lieskových orechov v horkej čokoláde s čiernym prachom, plátky banánu obalené v mede, jadrá vlašských orechov v horkej čokoláde a škorici, plátky kokosu, mandle (celé), vlašské orechy – jadrá polené, arašidy.

Adventný kalendár čertovská nádielka

Mikuláš stratil plášť…

… no našiel datle! V Mixite k nim prihodili ešte medový banán, baby figy aj celú nošu orechov. Takto na svet vykukla Mikulášska nádielka, ktorá nemusí byť iba za odmenu. Zdravá alternatíva ku koláčikom sa hodí pre malých i veľkých. Spoločnosť vám môže robiť ako rýchla desiata pri presune z jednej návštevy na druhú, alebo ju môžete mať nasypanú v miske na stole ako zobkanie ku sviatočnému filmovému poobediu. 

Mikulášska nádielka, 400 g, 8,69 €. Zloženie: Sušené datle, medový banán, sušené figy, pražené arašidy, kľukva (brusnica kanadská), kešu, mandle, vlašské orechy, sušený physalis, para orechy.

Mikulášska nádielka Mixit

Hriešne dobré, anjelsky jemné a vo veľkom štýle

Mikulášske dobroty sú tento rok ešte vypečenejšie! V Mixite zase raz ukázali, že sa môžete na 6. decembra tešiť vari ešte viac ako na Ježiška. Tak dobrú chuť!

Ak ste si práve vybrali, Mixit všetko zabalí a vy si môžete vybrať doručenie Slovenskou poštou, PPL alebo osobný odber na odbernom mieste Packety. Správne rozhodnutie je už iba na vás…

Mixit logo

 

 

 

Viac na: www.mixit.sk