Sign in / Join

Veľká letná súťaž v sieti multikín Cinema City ako príjemné osvieženie počas horúcich dní


1021   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
jún v kine, filmové novinky, lexikon.sk, Cinema City

Leto je tu a s ním opäť aj Veľká letná súťaž siete multikín Cinema City Slovensko. Nezáleží či si k nám idete užiť pohodové rande, či zasmiať sa s priateľmi na skvelej komédii. Alebo chcete s deťmi prežiť príbeh svojho obľúbeného hrdinu? Do konca júla máme niečo výnimočné – v Cinema City vyhráva každý filmožrút! Stačí sa do súťaže zapojiť…

Aj tento rok si v Cinema City môžete zotrieť skvelé ceny zakaždým, keď si pôjdete vychutnať filmové novinky. Podmienky sú jednoduché: pri návšteve ktoréhokoľvek kina Cinema City dostanete ku každej vstupenke stierací žreb, s ktorým okamžite hráte o skvelé ceny. Máme pre Vás viac ako 200 tisíc výhier, medzi ktorými nájdete aj 2x VIP vstupenku na preteky SLOVAKIA RING, 1x zážitkový balíček pre 2 osoby od organizátora SLOVAKIA RING, 2x vstupenku na preteky SLOVAKIA RING a mnoho iných zaujímavých výhier. Vychutnajte si bohatú ponuku filmových noviniek na veľkom plátne aj v špeciálnych formátoch SUPERSCREEN a 4DX s obľúbenou Pepsi, voňavým popcornom, či nachos. Stierať sa už začalo a súťaž bude trvať do 31. júla. So Cinema City vyhráva každý filmožrút.

Tipy na horúce filmové trháky, ktoré určite nemôžete vynechať

Ak ste náhodou ešte nevideli, odporúčame si na veľkom plátne pozrieť film TOP GUN: Maverick. Tom Cruise je viac než 30 rokov v službe. Pochvaly, vyznamenania, jediný, kto za posledných 40 rokov zostrelil tri nepriateľské lietadlá. Napriek tomu ho nikdy nepovýšili. Prečo? Pretože je to Maverick. Rebel, ktorý počúva len sám seba. Aj napriek tomu dostane ponuku stať sa inštruktorom elitných pilotov stíhačiek v programe Top Gun, ktorých má pripraviť na úlohu spadajúcu do kategórie Mission Impossible. Okrem tejto misie bude musieť Maverick zvládnuť ďalšiu náročnú súkromnú misiu. Okrem 2D premietania si môžete akčnú drámu pozrieť vo formáte 4DX a ponoriť sa tak do deja a stať sa súčasťou filmu. Ak chcete zažiť viac, práve SUPERSCREEN s ešte väčším plátnom a dokonalým viacrozmerným Dolby Atmos zvukom je tá správna kombinácia pri tomto filme.

Letná súťaž Cinema City, Top Gun

Neprehliadnite:

Letecke tipy počas jesenných prázdninTen vytúžený čas sa konečne reálne približuje… Ktoré veci sú pri balení na dovolenku absolútne nutné?

Počuli ste, že…

… dinosaury žijú medzi nami? Veľkolepý záver k filmom Jurský park a Jurský svet hľadá odpoveď na otázku, či by sme prežili medzi dinosaurami. Colin Trevorrow, režisér prvého dielu, pod dohľadom producenta Stevena Spileberga vytvoril sen každého fanúšika o napätí, akcii a prehistorických jašteroch. Príbeh filmu Jurský svet: Nadvláda sa odohráva štyri roky po zániku ostrova Isla Nubar, pôvodného domova oživených jurských tvorov. Medzitým sa začali kontrolovane aj nekontrolovane rozmnožovať, v dôsledku čoho sme si museli zvyknúť na ich prítomnosť v našom ekosystéme a na to, že už pravdepodobne nestojíme na vrchole potravinového reťazca. Film Jurský svet: Nadvláda si môžete užiť aj v obľúbených formátoch SUPERSCREEN alebo sa ponoriť do deja filmu a stať sa súčasťou Jurského sveta vo 4DX v Cinema City Aupark. 

Letná súťaž Cinema City, Jurský svet

Ožíva príbeh megahviezdy

Elvis je veľkolepý film Baza Luhrmanna sa ponára do života a hudby Elvisa Presleyho (Austin Butler) a jeho vzťahu s jeho záhadným manažérom, plukovníkom Tomom Parkerom (Tom Hanks). Príbeh sa ponára do komplexnej dynamiky medzi Presleym a Parkerom trvajúcej viac ako 20 rokov. Spoznáme obdobie Presleyho vzostupu k sláve až po jeho neslýchaný úspech, na pozadí rozvíjajúcej sa kultúry a straty nevinnosti v Amerike. Stredobodom tejto cesty je jedna z najvýznamnejších a najvplyvnejších osôb v Elvisovom živote, Priscilla Presley (Olivia DeJonge). Film Elvis si môžete pozrieť od 23. júna vo všetkých kinách Cinema City. 

Elvis, Cinem City

Marvelovka chýbať nesmie…

Začiatkom júla zaplesajú srdcia všetkým fanúšikom marveloviek. V novom filme od Marvel Studios s názvom Thor: Láska a hrom sa Thor (Chris Hemsworth) vydáva na cestu, ktorá sa nepodobá ničomu, čo ho kedy stretlo – na cestu za vnútorným pokojom. Thorov odchod na odpočinok však preruší galaktický zabijak, známy ako Gorr (Christian Bale), ktorý sa usiluje o vyhubenie bohov. V boji proti hrozbe si Thor prizve na pomoc Valkyriu (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) a bývalú priateľku Jane Foster (Natalie Portman), ktorá – na Thorovo prekvapenie – nevysvetliteľne ovláda jeho magické kladivo Mjolnir ako mocný Thor. Spoločne sa vydávajú na strastiplné vesmírne dobrodružstvo, aby odhalili tajomstvo pomsty a zastavili ho skôr, než bude neskoro. 

 


Aktivujte si

Prihlásením k odberu noviniek súhlasíte so zasielaním marketingových e-mailov a potvrdzujete súhlas so zásadami ochrany osobných údajov.