Veselý i napínavý jún v kine. Alebo zopár fimových noviniek, ktoré musíte určite vidieť


1669   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
filmové novinky, lexikon.sk, Cinema City

Jún v kine je napríklad aj česká komédia Pánsky klub, Jurský svet: Nadvláda, ELVIS, Ladies Movie Night s filmom Prezidentka či Mimoni 2: Zlodúch prichádza. Aj na tieto novinky sa môžete tešiť v kinách v júni. Okrem toho, 16. júna odštartuje v Cinema City veľká letná súťaž, v ktorej vyhráva naozaj každý. Vychutnajte si bohatú ponuku júnových noviniek na veľkom plátne aj v špeciálnych formátoch SUPERSCREEN a 4DX s obľúbenou Pepsi, voňavým popcornom, či nachos. Stačí si len vybrať z bohatej  filmovej ponuky a od 16. júna do 31. júla hrať o skvelé ceny vo všetkých kinách Cinema City.

“Zavolej mi do klubu…”

Česká komédia Pánsky klub je o láske a jej podobách a tiež o tom, že nikdy nie je neskoro pokúsiť sa niečo napraviť. Terapia pre „eroticky závislých“ skĺbi dohromady úplne nesúrodú päticu. Sympatický a nesmelý učiteľ Cyril (Jiří Mádl) sa obáva svojich šteklivých predstáv o študentkách. Drsný erotoman a notorický záletník Eda (Milan Šteindler) si stále dokazuje svoju mužnosť. Mladý IT-čkar Martin (Martin Leták) sa prezentuje ako veľký milovník, no jeho vystupovanie budí skôr rozpaky. Postarší scenárista Přemek (Bolek Polívka) by sa rád ubránil zvádzaniu svojej dlhoročnej múzy, zatiaľ čo vyhorený rocker Gigi (Zdeněk Žák) už má to najlepšie očividne dávno za sebou… Alebo nie? Sedenia výstredných účastníkov prebiehajú pod taktovkou atraktívnej, ale nie príliš skúsenej psychologičky Lindy (Kristína Hrušínska), ktorej sa terapia čoskoro vymkne z rúk. Ako to celé dopadne? Pánsky klub je otvorený vo všetkých kinách Cinema City.

Pánsky klub, Cinema City, jún v kine

Mýty a legendy ožívajú…

Dočkali sme sa. Pôvodná slovenská rozprávka Zakliata jaskyňa prenesie divákov do čias mýtov a legiend. Hlboko v kráľovskom lese bola jaskyňa, ktorá po stáročia ľuďom poskytovala obživu a kráľovstvu prinášala blahobyt. Jedného dňa našiel solivar Buchwald vstup do jaskyne zapečatený. Tam, kde kedysi boli dvere je zrazu holá skala. Režisérka Mariana Čengel Solčanská rozpráva prostredníctvom ústrednej ženskej postavy príbeh o nádeji, ale aj o ľudskej chamtivosti. Odvážna Ada, dcéra Buchwalda, musí nájsť stratenú sestru a vyslobodiť neprávom väzneného otca. Zatiaľ čo Ada bojuje o rodinu, bratia Zach a Cyril súperia o to, kto z nich zasadne na kráľovský trón. No víťazom nie je ani jeden. Kráľovnou sa stáva ich macocha Berta, ktorej jedinou túžbou je nájsť cestu do jaskyne. Hlboko v tmavých chodbách sú ukryté rubíny. Viac už na filmovom plátne.

Zakliata jaskyňa, Cinema City, jún v kine

Dinosaury žijú medzi nami

Veľkolepý záver k filmom Jurský park a Jurský svet hľadá odpoveď na otázku, či by sme prežili medzi dinosaurami. Colin Trevorrow, režisér prvého dielu, pod dohľadom producenta Stevena Spileberga vytvoril sen každého fanúšika o napätí, akcii a prehistorických jašteroch. Príbeh filmu Jurský svet: Nadvláda sa odohráva štyri roky po zániku ostrova Isla Nubar, pôvodného domova oživených jurských tvorov. Medzitým sa začali kontrolovane aj nekontrolovane rozmnožovať, v dôsledku čoho sme si museli zvyknúť na ich prítomnosť v našom ekosystéme a na to, že už pravdepodobne nestojíme na vrchole potravinového reťazca. Na jednej strane sú ľudia, ktorí chcú túto novú obrovskú silu využiť vo svoj prospech, a na druhej strane ľudia, ktorí im v tom chcú zabrániť a snažia sa udržať svet v čo najväčšej rovnováhe. Ako dopadne veľkolepé zakončenie jurskej éry si môžete pozrieť v predpremiére 7. júna. Predpredaj vstupeniek na film Jurský svet: Nadvláda je už spustený a môžete si ho užiť aj v obľúbených formátoch SUPERSCREEN alebo sa ponoriť do deja filmu a stať sa súčasťou Jurského sveta vo 4DX v Cinema City Aupark.

Jurský svet, Cinema City, jún v kine

Elvis žije…

V júni sa môžete tešiť aj na veľkolepý film Baza Luhrmanna, ktorý sa ponára do života a hudby Elvisa Presleyho (Austin Butler) a jeho vzťahu s jeho záhadným manažérom, plukovníkom Tomom Parkerom (Tom Hanks). Príbeh sa ponára do komplexnej dynamiky medzi Presleym a Parkerom trvajúcej viac ako 20 rokov. Od Presleyho vzostupu k sláve až po jeho neslýchaný úspech, na pozadí rozvíjajúcej sa kultúry a straty nevinnosti v Amerike. Stredobodom tejto cesty je jedna z najvýznamnejších a najvplyvnejších osôb v Elvisovom živote, Priscilla Presley (Olivia DeJonge). Film ELVIS si môžete pozrieť vo všetkých kinách Cinema City od 23. júna.

Neprehliadnite:

kongresAko sa obliecť na kongres? Dobré rady pre pánov aj dámy ako vhodne reprezentovať svoju firmu

Milé dámy, niečo pre vás…

Jún v kine bude koncom mesiaca patriť všetkym dámam na Ladies Movie Night. Tentokrát si budú môcť v predstihu pozrieť českú romantickú komédiu Prezidentka. Kateřina Čechová (Aňa Geislerová), historicky prvá česká prezidentka, má za sebou rok v úrade. Je zahltená prácou, jej program je každý deň nabitý k prasknutiu. Občas by si chcela odpočinúť bez pozornosti celej republiky. Jedného dňa sa odhodlá k riskantnému kúsku. Vezme si parochňu a v dokonalom preoblečení sa v noci potajme vytratí z hradu. Plán jej výjde dokonale. Kateřině sa nočné dobrodružstvo, inkognito v podhradí medzi ľuďmi, zapáči. Zoznamuje sa so sochárom Petrem (Ondřej Vetchý), kvôli ktorému sa do mesta vydáva každú noc. Petr nemá ani poňatia o tom, kto táto okúzľujúca žena, do ktorej sa zamiloval v skutočnosti je. Situácia sa však vymkne kontrole a prezidentkine nočné výlety vyjdú najavo. Ladies Movie Night s premietaním filmu Prezidentka, bude stáť určite za to!

Ladies Movie Night, Cinema City, jún v kine

Jún v kine prináša aj…

V neutíchajúcej snahe nájsť toho najväčšieho zloducha všetkých čias a verne mu slúžiť, narazia Mimoni na malého nosatého čiernovlasého chlapca, ktorý vyrastá len so svojou nemeckou matkou. Volá sa Gru a bez toho aby to tušil, toto stretnutie mu zásadne zmení život. Malí, ale aj veľkí fanúšikovia Mimonov sa môžu tešiť, od 30. júna si budú môcť pozrieť Mimoni 2: Zlodúch prichádza vo všetkých kinách Cinema City.

Ak ste ešte nevideli excelentný výkon Toma Cruisa v novom filme TOP GUN: Maverick, určite fim nezmeškajte. Okrem 2D premietania si môžete akčnú drámu pozrieť vo 4DX a ponoriť sa tak do deja a stať sa súčasťou filmu. Ak chcete zažiť viac, práve SUPERSCREEN s ešte väčším plátnom a dokonalým viacrozmerným Dolby Atmos zvukom je tá správna kombinácia pri tomto filme. V júni sa v Cinema City môžete tešiť na veľkú letnú súťaž, kde vyhrá naozaj každý. Od 16. júna do 31. júla dostanete ku každej vstupenke stierací žreb a hneď po zotretí uvidíte svoju výhru.

Pozvánka do kina na aktuálne filmové novinky vám akiste osvieži júnové dni a zažijete veľa príjemných chvíľ.