August v CINEMA CITY: filmové novinky prinášajú bonus letných dní. Zdvihnú adrenalín aj náladu


657   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Cinema City, filmové novinky

Kto by nemal chuť na filmové novinky a august plný akcie a smiechu? Chcete zažiť odvetu vo filme Equalizer 3, ponoriť sa do zradnej a tajomnej hĺbky oceánu s Jasonom Stathamom vo filme MEG 2 a zabaviť sa s legendárnym českým provokatérom Kazmom Kazmitchom? To všetko prinášajú augustové novinky na plátnach Cinema City. Už tradične si ich môžete vychutnať aj vo formátoch SUPERSCREEN či 4DX.

Adrenalín na maximum!

Do hlbokého oceánu sa znova ponorí Jason Statham a spoločnosť mu tentoraz bude robiť aj Wu Jing, legenda ázijských akčných filmov. Spoločne povedú tím odvážnych výskumníkov, ktorých cesta na morské dno nedopadne celkom podľa plánov. Chaos prepukne vo chvíli, keď do ich misie zasiahnu aktivity podmorských baníkov. V stávke sa ocitnú životy všetkých zúčastnených a naši hrdinovia budú musieť bojovať nielen s ľudskými nepriateľmi, ale aj viacerými prerastenými žralokmi. Ponorte sa hneď zajtra za neľútostnými predátormi do hlbín vlastného strachu a užite si MEG 2: NÁVRAT DO HLBÍN aj v obľúbenom formáte 4DX v Cinema City Aupark.

filmové novinky august v cinema city

Vždy platí – nikdy nehovor nikdy

Na plátna zamierila aj filmová novinka od producentov kinohitu Všetko alebo nič a režiséra Braňa Mišíka. Film NIKDY NEHOVOR NIKDY je dôkazom toho, že všetko zlé môže byť aj na niečo dobré. Naďu a Petra stretávame v čase rozpadu ich manželstiev. Petrov vzťah s manželkou Lenkou ochladol dlhým odlúčením kvôli jej práci na misiách v Afrike. Nadin manžel Viktor sa pre zmenu opäť raz „zamiloval“ do mladšej ženy. Nevinná zrážka áut Nadi a Petra má za následok, že na seba začnú narážať aj v bežnom živote. Naďa – popri práci učiteľky – vedie aj hodiny jogy. Peter je po viacerých zdravotných problémoch s chrbticou nútený zmeniť svoj životný štýl a práve joga mu má v tom pomôcť.

filmové novinky v auguste v Cinema

Zápletka sa zauzľuje…

Peter spoznáva Naďu v jej prirodzenom prostredí a ich vzájomné sympatie sa začínajú prehlbovať. Do rodiaceho sa vzťahu však vstupujú nielen ich deti (2 + 2), ale o slovo sa prihlásia aj bývalí partneri. Začína sa tak bláznivá jazda dvoch neúplných rodín, ktorá bude výzvou nielen pre našich hlavných hrdinov, ale aj pre ich blízkych, pretože… všetko sa môže stať. Ako dopadne zápletka Nadi a Petra sa aktuálne dozviete v kinách Cinema City už od začiatku augusta.

Neprehliadnite:

Trenčín Región cykloturistika, dovolenka, lexikon
Dovolenka na Slovensku a na dvoch kolesách? Prečo nie! Námetov je niekoľko napríklad aj na Považí

Provokatér na filmovom plátne

Po viac ako polročnej odmlke sa na scénu vracia český provokatér Kamil Bartošek, známy ako Kazma. Internetový fenomén, ktorého videá majú milióny pozretí a vyvolávajú kontroverzné reakcie, uvedie do kín celovečerný film ONEMANSHOW: THE MOVIE. Ide o dlho pripravovaný projekt, na ktorom Kazma a jeho tím pracovali v najprísnejšom utajení 4 roky. 17. augusta sa dočkal svojho veľkého odhalenia aj v kinách Cinema City. Náklady na film sa podľa producentov vyšplhali na 72 miliónov českých korún. A tvorcovia sľubujú jedinečné predstavenie, aké Slovensko v kinách ešte nevidelo.

filmové novinky august Cinema

Onemanshow

Svoj doposiaľ najväčší projekt sa Kazma rozhodol pod hlavičkou ONEMANSHOW historicky prvýkrát ukázať celému Slovensku a Česku priamo na veľkom plátne. Jeho slávne kúsky a škandály trhali na internete miliónové rekordy v počte pozretí a ohromovali divákov svojou drzosťou. Medzi jeho najznámejšie akcie patrí nabúranie sa do relácie Prostřeno (na Slovensku Bez servítky). Alebo nastrčenie falošného Jima Carreyho na galavečer Českých levov. Alebo infiltrácia na štadión počas finále majstrovstiev sveta v Rusku v kufri jedného z výstavných áut. Teraz prichádza Kazma so svojou legendárnou ONEMANSHOW v celovečernom formáte a podľa vlastných slov sa chystá zbúrať české a slovenské kiná.

A čo filmové novinky pre prázdninujúce deti…?

Augustové plátna Cinema City patria aj tým najmenším. Filmová novinka BOCIAN RIŠKO 2 predstavuje príbeh malého vrabca Riška, ktorého odmalička vychovávajú bociany. Keď však odvážnemu Riškovi zakáže starý bocian viesť bocianí kŕdeľ, Riško sa nahnevá a odíde preč hľadať nové dobrodružstvo.

Bocian Riško

Zaletí až do ďalekého púštneho mesta. Tu nájde nových vtáčích kamarátov, ktorým však treba pomôcť. Spolu sa pustia bojovať proti nafúkanému pávovi. Podarí sa im boj vyhrať? Zistíte to vo všetkých kinách Cinema City od 24. augusta.

Nechýba akčný triler

Filmové novinky a ich zoznam obsahuje aj akčný triler EQUALIZER 3: POSLEDNÁ KAPITOLA. Odkedy sa Robert McCall vzdal života v elitnej špeciálnej jednotke, usiluje sa odčiniť strašné veci, ktorých sa v minulosti dopustil, a nachádza zvláštnu útechu v službe spravodlivosti v mene utláčaných. Keď sa prekvapivo udomácni v južnom Taliansku, zistí, že jeho novým priateľom strpčujú život miestni zločineckí bossovia. Udalosti však naberú smrteľný spád. McCall vie, čo musí urobiť: stať sa ochrancom svojich priateľov a postaviť sa proti mafii. Napínavý príbeh z prostredia Talianska si môžete spolu s chrumkavým popcornom a Pepsi colou vychutnať v kinách Cinema City od 31. augusta.

Viac informácií o augustových filmových novinkách i o akciách Cinema City Slovensko nájdete na: www.cinemacity.sk