Dobrodružný, animovaný, akčný i hororový. Taký je jún v CINEMA CITY. Kto neverí, nech tam beží…


455   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Cinema City, filmové novinky

Dobrodružný, animovaný, akčný i mrazivo hororový. S júnom prichádzajú horúce letné dni, no ešte horúcejšie a takto zatriedené filmové novinky naprieč rôznymi žánrami. Na plátna sa vráti Indiana Jones, Disney predstaví nový animák Elementy a detí môžu osláviť svoj Deň animovaným filmom Mega super. Júnovú ponuku filmov si môžete opäť vychutnať vo formáte SUPERSCREEN a na pohyblivých sedačkách v 4DX sálach.

Deň detí pokračuje pred filmovým plátnom

Júnový filmový maratón odštartoval na Deň detí spoločne s Hedvigou, hlavnou hrdinkou animáku MEGA SUPER. Hedviga má jedenásť a svet sa jej otočí naruby. Dostane totiž možnosť prevziať úlohu superhrdinky po svojom otcovi. Keď však nechtiac sperie otcov kostým, on už viac nemôže byť slávnym Superlevom. Nemotorná Hedviga, ktorá miluje počítačové hry, však príde o možnosť stať sa superhrdinkou, keď si jej otec namiesto nej vyberie jej bratranca Adriana. Musí teda okamžite konať! Ako sa s tým nakoniec popasuje, zistíte v týchto dňoch vo všetkých kinách Cinema City.

Dobrodružný Cinema City

Pavúčí muž opäť v akcii

S animovaným hrdinom sa stretnete aj vo filme SPIDER-MAN: CEZ PARALELNÉ SVETY. Hlavná postava Miles Morales sa vracia s ďalšou kapitolou oskarovej pavúčej ságy. Miles sa ocitne v súboji s ostatnými Pavúkmi a musí prehodnotiť, čo znamená byť hrdinom, aby mohol zachrániť ľudí, ktorých miluje najviac. Príbeh obľúbenej Marvel postavičky môžete zažiť na vlastnej koži v Cinema City Aupark, v sálach 4DX a tiež si ho vychutnať v týchto dňoch v najvyššej kvalite vo formáte SUPERSCREEN.

Cinema City jún

Ach, ten môj otec…

Na plátna Cinema City mieri aj komédia americkej produkcie TOTO JE MÔJ FOTER, ktorá je plná bláznivých situácií a trapasov. Sebastian dostane pozvanie stráviť víkend s rodičmi svojej snúbenice. Má to však jeden taliansky háčik. Na návštevu honosného sídla bohatých, výstredných Američanov je nútený zobrať aj svojho otca Salva. Salvo je taliansky prisťahovalec, holič z New Yorku, prostoreký, obyčajný chlapík „klasického strihu“, ktorý sa do modernej doby a slušne vychovanej bohatej americkej rodiny vôbec nehodí.

Cinema City jún

Sebastian sa bojí, že ho otec poriadne strápni, a jeho obavy sú naozaj opodstatnené. Hostiteľku, ktorá sa snaží prežiť túto taliansku katastrofu na svojom panstve, hrá Kim Cattrall zo seriálu Sex v meste. Ako dopadne víkend v honosnom sídle sa už dozviete v týchto dňoch v našich kinách.

Neprehliadnite:

jahody
Jahodové polia čakajú a celé Slovensko môže s radosťou džemovať. Poďme spolu na jahody!

Prichádza hororový Strašiak…

Stredoškoláčka Sadie Harperová a jej mladšia sestra Sawyer sa spamätávajú z nedávnej smrti matky a ich otec Will, terapeut, ktorý sa vyrovnáva s vlastnou bolesťou, im nie je veľkou oporou. Keď sa u nich doma nečakane objaví zúfalý pacient, ktorý hľadá pomoc, zanechá po sebe desivú nadprirodzenú bytosť, ktorá sa priživuje na rodinách a živí sa utrpením svojich obetí.  Film STRAŠIAK je adaptáciou diela majstra hororu Stephena Kinga –  ‘The Boogeyman’ a vo všetkých kinách Cinema City si ho môžete pozrieť od začiatku júna.

Strašiak dobrodružný a hororový film

Transformery po siedmykrát

Autoboti a Deceptikoni nie sú jediní Transformeri, ktorí sa skrývajú medzi nami. V hlbinách amazonského dažďového pralesa už tisíce rokov potichu prežíva druh Maximalov, ktorí si za svoje pozemské útočisko zvolili zvieraciu ríšu. Nanešťastie sa v našej slnečnej sústave objavila hrozba, ktorá ich vyhnala z ich domoviny v podobe Unicronu, nemilosrdných požieračov všetkého živého. Príbeh nových Transformerov sa odohráva v 90. rokoch minulého storočia v čase, keď Optimus Prime ešte nebol skutočným vodcom, ostrieľaným početnými bitkami na život a na smrť. Siedmy diel filmovej série Transformers od Hasbro môžete doslova zažiť v Cinema City Aupark, v kinosále v 4DX a SUPERSCREEN sále od 8. júna.

Cinema City

Cestovanie späť v čase je možné… vo filmovom príbehu

Na zoznam júnových noviniek sa pridáva aj akčný a zároveň dobrodružný film FLASH. Priblíži vám príbeh Barryho, ktorý využije svoje superschopnosti na cestovanie späť v čase, aby zmenil udalosti z minulosti. Keď však jeho pokus o záchranu svojej rodiny neúmyselne zmení budúcnosť, Barry uviazne v realite, do ktorej sa vrátil generál Zod, hrozí zničenie sveta a nie sú tu žiadni superhrdinovia, na ktorých by sa mohol obrátiť. Bude najvyššia obeť stačiť na resetovanie vesmíru? Odpoveď na túto otázku zistíte v našich kinách už 15. júna. Film si navyše môžete vychutnať aj s jasnejším, ostrejším, kvalitnejším obrazom a dokonalým zvukom vo formáte SUPERSCREEN. Ešte intenzívnejší filmový zážitok a veľký filmový dobrodružný zážitok si môžete dopriať aj v našich 4DX sálach zapojením vašich zmyslov na pohyblivých sedačkách.

Dobrodružný Flash

Dobrodružný príbeh a v hlavnej úlohe: oheň, voda, zem a vzduch

Film štúdií Disney a Pixar ELEMENTY je úplne nový, originálny celovečerný film, ktorý sa odohráva v meste živlov, kde spolu žijú obyvatelia ohňa, vody, zeme a vzduchu. Príbeh predstavuje Ember, drsnú, pohotovú a ohnivú mladú ženu, ktorej priateľstvo so zábavným, roztopašným a prúdivým chlapcom menom Wade spochybňuje jej presvedčenie o svete, v ktorom žijú, a o osobe, ktorou chce byť. Dobrodružný animovaný komédiálny príbeh v kinách Cinema City od 15. júna.

Elementy Cinema City

… pripadám si ako “stará krava”…

„Nový život, noví muži, tak prečo si pripadám ako stará krava?“ Tak znie anotácia knižnej predlohy filmu a večná otázka hlavnej hrdinky Kláry. Jej manžel sa s ňou rozíde počas slávnostnej večere v deň 15. výročia svadby a kúpi si silnú, nablýskanú motorku. Klára si na oplátku kúpi nový bicykel a presťahuje sa k svojej mame. K tomu patrí aj randenie s novými mužmi, čo zase so sebou prináša katastrofálne zážitky, plné trapasov. Ešte donedávna mala Klára svoj život celkom dobre naplánovaný, no s tým je teraz koniec. Predpremiéru skvelej českej komédie Život pre samoukov, si môžu užiť dámy na Ladies Movie Night27. júna v kine Cinema City Aupark aj so skvelým sprievodným programom a od 6. júla vo všetkých kinách Cinema City.

Dobrodružný príbeh

To najlepšie nakoniec – dobrodružný Indyho život

Do kín Cinema City prichádza aj očakávaná záverečná časť kultovej série INDIANA JONES. Harrison Ford sa tak vracia do úlohy legendárneho hrdinu – archeológa. Film režíruje James Mangold, scenár napísali Jez Butterworth, John-Henry Butterworth, David Koepp a James Mangold na základe postáv vytvorených Georgeom Lucasom a Philipom Kaufmanom. Výkonnými producentmi sú Steven Spielberg a George Lucas. Hudbu k filmu opäť zložil John Williams, ktorý je autorom hudby ku každému dobrodružstvu Indyho od pôvodného filmu Dobyvatelia stratenej archy z roku 1981. Nové príbehy si môžete pozrieť vo všetkých našich kinách od 29. júna.          

 

Viac informácií o júnových filmových novinkách i o akciách Cinema City Slovensko nájdete na: www.cinemacity.sk

 


TagsFilm