Renovujte s Oravou! Pomocníci na nezaplatenie za super ceny so zľavou až do 66 %


2991   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Orava, lexikon.sk

Renovujte s Oravou! Je na to veľká príležitosť. V januári sa totiž s povianočnými výpredajmi akoby roztrhlo vrece. A hoci sa vám môže zdať, že nastal čas šetriť, keďže ste to pri vianočných nákupoch pre najbližších „roztočili” o niečo viac, ako ste pôvodne plánovali, opak je pravdou. Ušetríte, keď nakúpite teraz. Naše tipy na racionálny nákup sú tu…

V e-shope renomovanej slovenskej značky čiernej a bielej techniky ORAVA na vás čaká špeciálny povianočný výpredaj. Ponuka 15 šikovných elektromocníkov do kuchyne, pre zábavu aj na úpravu vzhľadu so zľavami až do 66 %. Teraz je čas dopriať si spotrebič, po ktorom ste vždy túžili, alebo renovovať svoju (napríklad kuchynskú) výbavu. Namiesto starých, opotrebovaných pomocníkov si v roku 2022 môžete dožičiť konečne nové kúsky.

Výmena otlčených za nové

K takým patria napríklad teflónové panvice s priemerom 20 cm – teraz môžu byť vaše len za 5 eur. Práve bežné panvice patria v kuchyni k tým najvyťaženejším pomocníkom, ktorých nepustíme z ruky. Ohrievame na nich jedlo, varíme, pripravujeme na nich na raňajky praženicu, na večeru hemendex. Pokiaľ nemajú špeciálnu povrchovú úpravu, veľmi rýchlo sa na nich prejavia prvé známky starnutia – škrabance, ryhy, spečené fľaky. Veď na nich varia a čistia ich aj tí menej pozorní členovia domácnosti. Ak vám teda tie vaše staré panvice dosluhujú, zadovážte si nové. A hneď aj tri naraz, so špeciálnou teflónovou úpravou. Orava je ten správny tip.

Orava, panvice, lexikon.sk

Podporia vaše zdravé novoročné predsavzatia

S nástupom nového roka ste si dali záväzok, že sa začnete stravovať zdravšie? Za toto novoročné predsavzatie by vás určite pochválil nejeden lekár a výživový poradca. Preto oceníte pomocníkov, vďaka ktorým sa vám bude zdravé jedlo pripravovať rýchlo, ľahko a bez námahy. Len tak vo svojom úsilí nepoľavíte a nastúpite na cestu trvalej zmeny. Na prípravu zdravím nabitých smoothies výborne poslúži smoothie mixér s praktickými nádobami na transport chutných a výživných nápojov aj na cesty.

Orava, lexikon.sk

Neprehliadnite:

Orava fén s inozátoromVitálne, krásne a zdravé vlasy aj po každodennom sušení – využite benefity ionizácie

Užitoční pomocníci

Ak vám vie smäd uhasiť len čistá voda, doprajte si len to najlepšie a začnite doma vodu filtrovať konečne aj vy. Kvalitná filtračná kanvica s uhlíkovým filtrom a 4-stupňovou filtračnou technológiou redukuje vo vode ťažké kovy. Uchováva však pre telo dôležité minerálne látky, vodu zmäkčuje a upravuje aj jej zásaditosť. Po takomto filtračnom refreshi budete milo prekvapení, aká chutná voda vám doma tečie z vodovodného kohútika.

Orava, lexikon.sk

Neodoláte…

Vyprážať, piecť a fritovať môžete. Ale len horúcim vzduchom. Na prepálený olej zabudnite. Stačí si do kuchynskej výbavy zabezpečiť teplovzdušnú fritézu za akciovú cenu. Partner ani deti tak neprídu o potešenie z chrumkavých hranolčekov či rezňa v trojobale. A vás bude hriať dobrý pocit, že ste im ho pripravili najzdravšie, ako to len bolo možné.

Teplovzdušná fritéza, Orava, lexikon.sk

Myslite už aj na Valentína

Len nedávno sme otvorili dvere Trom kráľom. Čas rýchlo letí a čoskoro sa s ružou v ruke objaví pred vašimi dverami aj Valentín. 14. február sa blíži a ak sa chcete tento rok “poistiť” a kúpiť pre svojho miláčika praktický darček v predstihu za extra výhodné ceny, aj tu urobíte správne rozhodnutie.

Orava, lexikon.sk

Pre ňu vyberte spoľahlivého pomocníka pri každodennej starostlivosti o pleť alebo na úpravu vlasov. Jeho zas potešíte nabíjačkou na smartfón, bluetooth slúchadlami alebo prenosným reproduktorom (úvodný obrázok) za super ceny.

Veľký povianočný výpredaj značky Orava trvá do konca januára!
Viac na:
www.orava.eu