Máj v kine prináša filmové novinky, ktoré nemôžete premeškať. Opäť bude zábava, napätie i poučenie


486   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Cinema City, filmové novinky

Máj v kine je aj veľká láska na veľkých plátnach! V Cinema City prinášame napríklad aj romantiku. Budete sa môcť znovu zamilovať na Ladies Movie Night a tešiť na akčné dobrodružstvo vo filme Rýchlo a zbesilo 10. Bohatú ponuku filmových noviniek zažijete v špeciálnych formátoch SUPERSCREEN a 4DX s obľúbenou Pepsi, voňavým popcornom, či nachos. Stačí si len vybrať z bohatej májovej ponuky v kinách Cinema City.

Pre milovníkov animovaných príbehov

Máj v kine na veľkých plátnach prináša animovaný film Myška Pattie: Na vlnách dobrodružstva. Malí hrdinovia dokážu v tomto príbehu veľké veci. Stačia na to dve veci. A to, že musia mať len odvahu a dobrých priateľov a že rozhnevať bohov starovekého Grécka rozhodne nie je dobrý nápad. Zvedavá a neposedná myška Pattie a jej nemotorný mačací kamarát Sam tak majú pred sebou veľmi nebezpečnú úlohu. Musia čeliť najnebezpečnejším tvorom mytológie. Veselé a nápadité komediálne dobrodružstvo pre celú rodinu od bláznivého tímu, ktorý stojí za filmami Esá z Pralesa, Willy a kúzelná planéta či Princezná rebelka môžete vidieť od 11. mája vo všetkých kinách Cinema City.

Máj v kine

Sestry v sedle

Päť mníšok vidí pred sebou jediný cieľ: vyhrať cyklistické preteky a získať tak finančnú výhru, ktorú by chceli použiť na rekonštrukciu schátraného hospicu. Jediným háčikom vo veci je to, že nikto z nich nevie jazdiť na bicykli. A ešte horšie je, že nie sú jediné, ktoré sa na súťaži postavia na štartovaciu čiaru. To im však nijako nebráni v snahe dosiahnuť svoj cieľ. Najnovšiu veselú francúzsku komédiu režíroval Laurent Tirard. Vo filme hrá hlavnú úlohu Valérie Bonneton. Francúzsku komédiu Sestry v sedle si môžete pozrieť od 11. mája vo všetkých kinách Cinema City.

Máj v kine

Cesta k životnej láske cez sms?

Čo keby náhodná sms-ka viedla k životnej láske? Aj v láskou naplnenom máji si môžu dámy užiť svoj večer na Ladies Movie Night, tentokrát s predpremiérou romantickej komédie Znovu sa zamilovať.  Vo filme sa Mira Ray vyrovnáva so smrťou snúbenca tak, že mu pošle zopár romantických sms-iek… Netuší však, že jeho mobilné číslo medzitým pridelili Robovi Burnsovi. Rob je novinár a uchváti ho čestnosť a nádherná úprimnosť jej textoviek. V práci dostane za úlohu napísať profil megahviezdy Celine Dion (hrá samu seba vo svojej prvej filmovej roli) a s jej pomocou nachádza spôsob, ako sa stretnúť s Mirou naživo a tak možnosť získať jej srdce. Ako dopadne romantická komédia Znovu sa zamilovať sa dozviete 16. mája na Ladies Movie Night v Cinema City Aupark a od 18. mája vo všetkých kinách Cinema City.

Máj v kine

Neprehliadnite:

ČIČMANY zdobí okrem maľovaných dreveníc aj zrekonštruovaný kaštieľ
Čičmany ako maľované – výlet do krajinky malebných dreveníc v každom ročnom období

A opäť raz Rýchlo a zbesilo

Koniec cesty sa začína. Desiaty film ságy Rýchlo a zbesilo, odštartuje záverečné kapitoly jednej z najslávnejších a najpopulárnejších svetových filmových sérií, ktorá je už tri desaťročia na vrchole s rovnakým hereckým obsadením a postavami ako na začiatku. Počas mnohých misií a napriek neprekonateľným prekážkam Dom Toretto (Vin Diesel) a jeho rodina prekonali, a premohli každého nepriateľa, ktorý sa im postavil do cesty. Ako dopadne akčné pokračovanie filmu Rýchlo a zbesilo sa dozviete v predpremiére 17. mája a od 18. mája vo všetkých kinách Cinema City. Film si môžete navyše vychutnať aj v obľúbených formátoch – SUPERSCREEN alebo sa ponoriť do deja filmu a stať sa súčasťou príbehu vo 4DX v Cinema City Aupark. Pri kúpe lístka sa nezabudnite zapojiť do akčnej hry v Cinema City. Tej môže jeden šťastlivec vyhrať nezabudnuteľnú akčnú jazdu inšpirovanú filmom Rýchlo a zbesilo 10 pre dvoch v Londýne

Cinema City
Príbeh starej dámy

Elegantná architektka na dôchodku Shauna (70) sa stretáva so šťastne ženatým štyridsiatnikom Pierrom, ktorý na ňu urobil prvý dojem pri krátkom stretnutí pred pätnástimi rokmi. Opätovné stretnutie a obojstranná náklonnosť oboch znepokojí. Zatiaľ čo Pierrov rodinný život sa čoskoro obráti naruby, Shauna bojuje s citmi, o ktorých si myslela, že patria minulosti. Táto moderná a vybrúsená dráma, v ktorej sa láska vymyká spoločenským normám, s ikonickou francúzskou herečkou Fanny Ardant v hlavnej úlohe, je štvrtým celovečerným filmom Carine Tardieu. Ako dopadne francúzska dráma Mladí milenci sa dozviete od 18. mája vo všetkých kinách Cinema City.

Cinema City

Máj v kine je aj klasická rozprávka v novom šate

„Malá morská víla“ je obľúbený rozprávkový príbeh Ariel, krásnej a temperamentnej mladej morskej víly s túžbou po dobrodružstve od svetoznámeho rozprávkara H. CH. Andersena. Štúdio Disney v roku 2023 prináša jej úplne novú hranú podobu. Najmladšia z dcér kráľa Tritona a zároveň najodvážnejšia Ariel sa túži dozvedieť viac o svete mimo oceánu. Počas návštevy hladiny sa zamiluje do temperamentného princa Erika. Hoci morské panny majú zakázané komunikovať s ľuďmi, Ariel nasleduje svoje srdce a uzavrie dohodu so zlou morskou čarodejnicou Ursulou, ktorá jej dá šancu zažiť život na súši a spoznať Erika. Nakoniec ohrozí jej život,  korunu a kráľovstvo jej otca kráľa Trittona. Rodinný film Malá morská víla si môžete pozrieť od 25. mája vo všetkých kinách Cinema City.

Malá Morská víla Cinema City

Viac informácií o májových filmových novinkách i o akciách Cinema City Slovensko nájdete na: www.cinemacity.sk