Krotitelia duchov sú späť! Apríl v Cinema City prináša veľa napätia a stretnutí s obľúbenými hrdinami.


243   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
plátna Cinema City , VIP Valentín

Krotitelia duchov a ďalšie aprílové novinky si môžete vychutnať nielen vo všetkých kinách Cinema City vo formáte 2D, ale aj v obľúbených formátoch SUPERSCREEN a 4DX. Plánujete oslavu, romantické rande či dámsku jazdu? Vyskúšajte si premietanie filmov vo VIP sálach. Krotitelia duchov a iní hrdinovia sú pripravení…

Tie vás prekvapia veľkými koženými polohovateľnými sedadlami a chutnou teplou či studenou večerou z nového menu. Na lístok pribudlo kura na červenom víne, ryža s mandľami zemiakový šalát so zálievkou z údenej makrely a makový koláč s lesným ovocím. Neobmedzený popcorn, pepsi cola, nachos, káva či sladká bodka na záver sú zárukou dokonalého večera. Ostáva si len vybrať ten správny film.

Desivý nástroj pomsty

Do kín prichádza akčný triler Opičí človek. Keď bol Chlapec (Dev Patel) veľmi malý, rozprávala mu matka legendu o mýtickom opičom kráľovi Hanumanovi, ktorý pomáhal bezmocným, stíhaným útlakom aj krivdami. Potom mu priamo pred očami matku zavraždia predstavitelia moci a chlapcovi dôjde, že žiadny Hanuman neexistuje. Možno aj preto už ako dospelý v maske opičiaka odráža nelegálne zápasy, kde sa dáva do krvi stĺcť populárnejšími zápasníkmi. V tých najtemnejších uličkách mesta hľadá cestu k „tým hore“, ktorí mu pred rokmi tak fatálne ublížili. Keď ju nakoniec objavia, premení sa na impozantný a zároveň desivý nástroj pomsty, ktorý ho má zbaviť všetkých tieňov z jeho minulosti. Dokáže to sám? A čo sa s ním stane, až na tejto ceste lemovanej smrťou dorazí na koniec? Dozviete sa v Cinema City v týchto dňoch.

Krotitelia duchov v Cinema City


Havlov odkaz je dnes naliehavý…

Prezident, občan, režisér, priateľ, manžel, pacient, muž na sklonku života… Unikátny dokument Petra Jančárka vracia do centra pozornosti Václava Havla v jeho známych, ale aj verejnosti doposiaľ skrytých polohách. Vychádza pritom z nikdy nepublikovaného materiálu natočeného počas posledných rokov jeho života. Film vstupuje do kín v čase, keď Havlov myšlienkový odkaz a dôraz na individuálnu slobodu v spoločnosti rezonujú silnejšie, ako kedykoľvek predtým. Václav Havel sa k nám znovu prihovára. A my ho znova potrebujeme počuť. Film Tady Havel, slyšíte mne? si môžete vychutnať na plátnach Cinema City už od 11. apríla.

Krotitelia duchov, Tady Havel


Niečo nezvyčajné: Krotitelia duchov, keď mesto uprostred leta zamrzne…

Do Cinema City prichádza pokračovanie príbehu Krotitelia duchov! Callie (Carrie Coon) a Gary (Paul Rudd) sa s deťmi po udalostiach z roku 2021 usadia v New Yorku a naplno sa venujú pomoci tým, ktorých trápia nepríjemní duchovia a prízraky. Keď však mesto uprostred leta náhle zamrzne, je jasné, že noví Krotitelia majú dočinenia s hrozbou, s akou sa ešte nestretli…Ako dopadne príbeh Callie a Garyho? Dozviete sa v kinách Cinema City od 11. apríla.

Krotitelia duchov Cinema City


Doviesť svoj tím víťazne do cieľa

Milovníkov dobrodružných filmov a fanúšikov pravého priateľstva v apríli určite poteší film Nezlomní. Prináša príbeh Michaela (Mark Wahlberg), ktorý po devätnástich rokoch vytrvalostného pretekania stojí naposledy na štartovej čiare. Počas nasledujúcich šiestich dní a nocí sa na majstrovstvách sveta Adventure Racing v Dominikánskej republike ešte raz pokúsi doviesť svoj tím víťazne do cieľa. V náročnom teréne naprieč divokou prírodou ho však okrem prekážok čaká aj jedno prekvapujúce stretnutie. Narazí na opusteného psa, ktorý sa k nemu pridá a stane sa súčasťou tímu. Na 700-kilometrovej trati potom medzi ním a Arturom (tak kríženca erdelteriéra pomenuje), vznikne silné puto.

Nezlomní


Vernosť a oddanosť štvornohého spoločníka ohromí nielen Michaela, ale aj ostatných členov. Všetci siahnu ďaleko za hranice svojich síl a preteky im začnú komplikovať zranenia. No čoskoro sa ukáže, že spoločne sú nezlomní. Príbeh Michaela a Artura si môžete pozrieť v kinách Cinema City od 11. apríla.

Neprehliadnite:

Vrchárska Koruna Spiša

Chcete si kúpiť nový bicykel?
Viete podľa akých kritérií postupovať pri kúpe? Na voľbe nového bicykla záleží.
 


Temné tajomstvo starých rodičov

Od 18. apríla sa v Cinema City môžete tešiť aj na slovenský film Spiaci účet v podaní režiséra Miloslava Luthera. Jeho hlavnou myšlienkou je pátranie po tajomstve dedičstva, ktoré môže zmeniť život mladému manželskému páru. Pátrajú po jeho podozrivom pôvode a odkrývajú temné tajomstvo starých rodičov. Pokušenie zbohatnúť je veľké. Vezmú na seba s dedičstvom aj vinu, ktorá mala zostať utajená?

Spiaci účet


Zoči-voči hrubej sile zbraní…

Čakáte, kým na plátna Cinema City dorazí poriadny akčný film? Je to tu! Už 18. apríla sa môžete zoznámiť s príbehom dystopického filmu Kolaps. Odohráva sa v blízkej budúcnosti, ktorú si väčšina z nás nechce a nevie ani predstaviť. Renomovaná vojnová reportérka Lee (Kirsten Dunst) sa spolu so svojím tímom vydáva na nebezpečnú a adrenalínovú cestu naprieč zničenou Amerikou. Cieľom ich misie je zdokumentovať eskalujúcu občiansku vojnu, ktorú vyvolal kontroverzný príhovor prezidenta. Nenávisť ovládla všetky vrstvy spoločnosti, ľudskosť a priateľstvo stratili svoj význam a nikto si nemôže byť istý svojím životom zoči-voči hrubej sile zbraní. Nepremeškajte napínavú akčnú drámu. Zaručene k nej budete potrebovať aj popcorn či nachos s Pepsi colou.

Kolaps


Hororový apríl…

Aprílové plátna nebudú len akčné a dobrodružné, ale aj hororové. Do Cinema City prichádza 18. apríla príbeh ukradnutej Abigail. Krádež cudzích detí je ohavný zločin. Ale uniesť dieťa mocných zločincov je neuveriteľná hlúposť. To však netušila partia darebákov, ktorým sa nechce živiť poctivou prácou, a tak vezmú zdanlivo veľmi ľahkú prácu. Uniesť dcéru nejakého boháča, dvadsaťštyri hodín ju strážiť, kým zúfalý otecko zaplatí päťdesiatmiliónové výkupné, zinkasovať peniaze a ísť domov. Prvá fáza, zdanlivo najťažšia, ide viac než hladko. Druhá fáza, čakanie na výkupné, by mohla byť pokojná, dokonca nudná, keby únoscovia nezačali postupne umierať. Ukazuje sa totiž, že na niektoré deti by bola aj tá najdrsnejšia polepšovňa prikrátka. Ale keď to konečne pochopia, už niet úniku. Napínavý horor naberie na obrátkach najmä v Cinema City Aupark, kde si ho môžete pozrieť v obľúbenom formáte 4DX.

ABIGAIL


Niekomu sa darí viac, inému menej…

Poriadna dávka drámy vás čaká 25. apríla, keď sa na plátnach objaví film Súperi. Patrick (Josh O´Connor) a Art (Mike Faist) sa spriatelili vďaka spoločnej vášni k tenisu a počas dospievania sa stali nerozlučnými priateľmi. Keď však do ich životov vstúpi nadaná tenistka Tashi (Zendaya), ich vzťah sa zmení. Z kamarátov sa stanú súperi v láske, ale aj na tenisovom kurte. Jednému sa darí viac, druhému menej – v športe aj v láske to tak niekedy chodí… Keď sa však majú po rokoch stretnúť v zápase na známom turnaji Challenger, všetko sa môže zmeniť. Ktorý zo súperov sa stane víťazom? Dozviete sa v Cinema City.

Krotitelia duchov, Súperi


Hľadá sa stratená filmová hviezda

Jeho povolanie je kaskadér a ako každý v kaskadérskej komunite sa rád dá vyhodiť do vzduchu, zastreliť, havarovať, vyhodiť z okna a zhodiť z najväčšej výšky, a to všetko pre našu zábavu. Teraz, čerstvo po nehode, ktorá takmer ukončila jeho kariéru, musí náš hrdina vypátrať stratenú filmovú hviezdu, vyriešiť sprisahanie a pokúsiť sa získať späť lásku svojho života. A pritom musí každý deň chodiť do práce. Čo by sa mohlo pokaziť? Komédiu Kaskadér v hlavnej úlohe s Ryanom Goslingom a Emily Blunt si môžete pozrieť špeciálne v predpremiére na Ladies Movie Night v Cinema City Eurovea 30. apríla. Pripravený bude tradičný welcome drink, tombola a sprievodný program.

Kaskadér


Aprílové plátna Cinema City zaplavili príbehy plné emócií, napätia a nezabudnuteľných postáv. Objavili sa nielen slovenské filmy Smršť a Spiaci účet, ale aj dráma Súperi či triler Opičí človek. Vychutnajte si bohatú ponuku aprílových noviniek aj s obľúbenou Pepsi colou, voňavým popcornom či nachos. (DI)

Viac informácií o príbehu Krotitelia duchov, o ďalších aprílových filmových novinkách i o akciách Cinema City Slovensko nájdete na: www.cinemacity.sk