Mesiac úcty k starším a ďalší dobrý tip: pozvite svojich blízkych do kina a doprajte im all inclusive zážitok


469   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Letná súťaž Cinema City

Čo tak v tento mesiac pozvať rodičov alebo starých rodičov do kina aj s večerou? Takýto all inclusive filmový zážitok so sebou prináša VIP zóna v Cinema City Eurovea, kde na vás – okrem chutného jedla – čaká aj pestrá ponuka filmov. Na veľkých plátnach Cinema City sa môžete tešiť na tituly s historickou tematikou. Na svoje si však prídu aj milovníci komédií, hororov, či animákov. Tento mesiac v kinách zahviezdia Johnny Depp, Leonardo DiCaprio, Taylor Swift, Robert De Niro či Milan Ondrík, Marián Mitaš, Eliška KřenkováMiloslav König.

Ak ste ešte nenavštívili sedemnásť sálový megaplex Cinema City a nevyskúšali premietanie vo VIP, filmové novinky v októbri vás určite presvedčia. Maximálny filmový zážitok pri pozeraní filmov si môžete vychutnať na kožených polohovateľných sedadlách. A k tomu rautové menu pripravené šéfkuchárom priamo na mieste a neobmedzenou konzumáciou popcornu, nachos, nealkoholických nápojov, kávy a čaju. Stačí si len vybrať film, ktorý chcete tento mesiac vidieť vo VIP Cinema City a prísť pol hodinu pred premietaním.

Cinema City plné hviezd

Za pozornosť stojí určite John Kramer. Zatiaľ najznepokojivejšia časť série SAW skúma nevypovedanú kapitolu najosobnejšej hry Jigsaw. Zasadený medzi udalosti Saw I a II, chorý a zúfalý John, cestuje do Mexika na riskantný a experimentálny lekársky zákrok v nádeji na zázračný liek na jeho rakovinu – len aby zistil, že celá operácia je podvodom, ktorý má  oklamať tých najzraniteľnejších. Neslávne známy sériový vrah, vyzbrojený novým zámerom, sa vracia k svojej práci a obracia stoly podvodníkom svojím typickým spôsobom prostredníctvom prešibaných, pomätených a dômyselných pascí. Ako dopadne nová časť série SAW? Zistiť to môžete už teraz vo VIP sálach kina, ako aj v obľúbených formátoch SUPERSCREEN a 4DX v Cinema City Aupark.

Mesiac SAW

Úsvit na plátnach kín

Maximálny filmový zážitok v pohodlných kožených sedačkách VIP sál megaplexu Cinema City v Eurovei si môžete vychutnať aj pri sledovaní filmu Úsvit. Dramatický, mysteriózny príbeh s kriminálnou zápletkou, inšpirovaný skutočnými udalosťami sa odohráva na Slovensku za Baťovej éry v roku 1937, keď do slovenského mesta Svit prichádza tehotná lekárka (Eliška Křenková) s manželom (Miloslav König), riaditeľom Baťovej továrne. Ten má spolu s ďalšími „baťovcami“ vybudovať nové mesto podľa vzoru Zlína. Plán však naruší záhadný nález v areáli továrne… O aký nález ide? Odpoveď na túto otázku nájdete vo všetkých kinách Cinema City a aj v obľúbenom formáte SUPERSCREEN v Cinema City Aupark.

 

mesiac Úsvit

Mráz vždy prichádzal z Kremľa

Októbrové plátná budú patriť aj lekárovi a politikovi Františkovi Krieglovi, ktorého príbeh zachytáva dramatické udalosti 21. augusta 1968, keď bol v noci spoločne s hlavnými predstaviteľmi KSČ (Alexander Dubček, Oldřich Černík, Jozef Smrkovský, Jozef Špaček, Bohumil Šimon) zatknutý a unesený. Bol jediným československým politikom, ktorý sa v zajatí aj pod hrozbou likvidácie vzoprel L. Brežnevovi. Nepodpísal Moskovský protokol – dokument, ktorý znamenal súhlas s okupáciou Československa. Filmovú drámu Muž, ktorý stál v ceste v hlavnej úlohe s Tomášom Töpferom si môžete pozrieť vo všetkých kinách Cinema City už od 12. októbra.

mesiac Cinema City

Ste milovníkom životopisných filmov?

V tom prípade nesmiete zmeškať októbrovú filmovú novinku Jeanne Du Barry – kráľova milenka. Jeanne je mladé dievča z chudobných pomerov so záľubou v kultúre aj iných radostiach života. Vďaka svojej inteligencii a pôvabu postupne stúpa po spoločenskom rebríčku. Ako kurtizánka sa stane obľúbenkyňou kráľa Ľudovíta XV., ktorý nevie o jej postavení, no získa vďaka nej späť svoju chuť do života. Prepukne medzi nimi vášnivé milostné puto. Jeanne sa napriek všetkým konvenciám a správnym mravom sťahuje do Versailles, kde jej príchod vzbudí na dvore pohoršujúci rozruch… Ako dopadne príbeh mladej dievčiny a kráľa Ľudovíta? Dozviete sa vo všetkých kinách Cinema City už od 12. októbra.

Cinema City

Ste milovníkom hororov?

Na zoznam októbrových noviniek sa pridáva aj horor Vyháňač diabla: Znamenie viery. Príbeh nového Vyháňača diabla sa začal na Haiti, kde fotograf Victor prišiel pred dvanástimi rokmi o tehotnú manželku v dôsledku katastrofálneho zemetrasenia. Našťastie sa im podarilo zachrániť ich novonarodenú dcéru Angelu, o ktorú sa Victor odvtedy vzorne s láskou stará.  Keď sa jedného dňa nevráti Angela zo školy domov, prežíva strach o dcéru, aký doteraz nezažil. Spolu so spolužiačkou Katherine zmizne v lese za mestom a zúfalí rodičia, polícia, vojaci a dobrovoľníci ich márne hľadajú. Na tretí deň sa stane zázrak. Dezorientované a vyčerpané dievčatá sa objavia na malej farme, ďaleko od miesta, kde zmizli. Ich bezhraničnú radosť však čoskoro vystriedajú rastúce obavy.

Cinema City mesiac

Po dôkladnej lekárskej prehliadke sú Angela a Katherine vyhlásené za úplne zdravé, ale ich správanie naznačuje, že si zo svojho zážitku odniesli viac než len nepríjemnú spomienku. Skúsený exorcista by na prvý pohľad vedel, že obe dievčatá sú posadnuté. Victor je však pragmatik, ktorý neverí na peklo ani na nebo, kým to nezažije na vlastnej koži. Ale vtedy už môže byť neskoro. Pre všetkých. Americký horor plný prekvapení i strachu si na plátnach Cinema City, aj v novootvorenom megaplexe so 17 sálami, môžete pozrieť tento mesiac už v týchto dňoch od 12. októbra.

Neprehliadnite:

masáž, zdravie
Masážna pištoľ a jej vplyv na krčnú chrbticu. Aké sú skúsenosti používateľov a aké sú odporúčania


Milovníci Taylor Swift, zbystrite!

Najväčšia hudobná hviezda súčasnosti sa chystá na veľké plátno. Ponorte sa do jedinečného koncertného filmu a vychutnajte si dychberúci pohľad na turné, ktoré sa zapíše do histórie. Príďte v štýle Eras Tour a nezabudnite si doma náramky priateľstva! Zažite nezabudnuteľnú šou Taylor Swift priamo v kine v obľúbených formátoch SUPERSCREEN, DOLBY ATMOS, alebo vyskúšajte novú VIP zónu s reštauráciou. Jej menu navrhol medzinárodne uznávaný kuchár Refael Taragan pracujúci pre Cinema City vo všetkých kútoch sveta. Nezabudnuteľný hudobný zážitok na vás v kine Cinema City čaká od 13. októbra.

Cinema City Taylor Swift

Tento mesiac aj príbeh o nekonečnej ľudskej chamtivosti

Počas októbra nevynechajte v kinách Cinema City ani neuveriteľný príbeh podľa skutočných udalostí o bohatých Indiánoch, nekonečnej ľudskej chamtivosti, vlne hrozných zločinov, ktoré spočiatku nikto nechcel vyšetrovať, a láske, ktorá sa môže zrodiť z tých najnižších pohnútok. Keď sú v 20. rokoch minulého storočia na severovýchode Oklahomy za záhadných okolností zavraždení členovia indiánskeho kmeňa Osage, len niekoľko rokov fungujúca FBI rozbieha rozsiahle vyšetrovanie. Legendárny režisér Martin Scorsese sa spolu so scenáristom Duny a Forresta Gumpa Ericom Rothom rozhodli adaptovať knižný bestseller Vrahovia Mesiaca kvetov o skutočných záhadných udalostiach. Vtedy ich yšetroval dvadsaťdeväťročný agent FBI, bývalý texaský ranger zo starej školy. Dráma v hlavnej úlohe s Leonardom DiCapriom sa na plátnach objaví 19. októbra.

Cinemy City

Problémy slobodných matiek

Odpoveď na otázku Ako prežiť svojho muža sa dozviete už 24. októbra na Ladies Movie Nigh v Cinema City Aupark. Česká komédia je o príbehu Lucie, ktorá sa po materskej dovolenke snaží vrátiť do práce, bojuje s klasickými problémami slobodných matiek a zároveň sa pri hľadaní novej lásky zamotáva do bláznivých situácií. Na jej životnej ceste ju sprevádzajú aj mierne uletené kamarátky (Iva Pazderková, Mahulena Bočanová, Pavla Dostálová) a zhmotnený vnútorný hlas Šedivka (Ivana Chýlková), s ktorou má veľmi komplikovaný vzťah. Ako skončí príbeh Lucie? To môžete zistíť na Ladies Movie Night už 24. októbra v Cinema City Aupark a od 9. novembra vo všetkých kinách Cinema City.

Cinema City

Bože, to bolo, keď nám tu vládli komunisti…

Na plátna Cinema City prichádza tento mesiac aj česká dráma Bratia. Film rozpráva jeden z najväčších príbehov studenej vojny o odbojovej skupine bratov Josefa a Ctirada Mašínovcov. O túžbe vzoprieť sa nespravodlivosti a útlaku, o potrebe kričať, keď ostatní mlčia. Film rozpráva jeden z určujúcich príbehov našich moderných dejín, fascinujúce dobrodružstvo najväčšieho honu na človeka v komunistickom bloku 50. rokov minulého storočia. Jeho nesporná sila spočíva aj v posolstve, ktoré je stále aktuálne a všeobecne zrozumiteľné, že bez slobody sa nedá žiť a treba za ňu bojovať.

Mesiac

Bratia sú tiež veľmi silným príbehom rodiny prenasledovanej nacistami aj komunistami, ktorá pre svoju krajinu a jej slobodu obetovala veľa. Český film od režiséra Tomáša Mašína môžete precítiť aj v sálach trojposchodového Megaplexu v Eurovei od 26. októbra.

Viac informácií o filmových novinkách tento mesiac i o akciách Cinema City Slovensko nájdete na: www.cinemacity.sk